Spotkania

28 kwietnia – Wiosenne porządki i zapoznanie z biblioteczką

Witajcie! Za oknami już wiosna (trochę kapryśna, ale jednak – wiosna!), czyli najlepszy czas do tego, żeby zabrać się za wiosenne porządki. Porządkowanie przestrzeni i rzeczy bardzo często pomaga w porządkowaniu duszy, więc jeśli chcecie doświadczyć odrobiny tego metafizycznego ładu i radości płynącej z uporządkowania jakiegoś wycinka świata, to zapraszamy serdecznie na najbliższe czwartkowe spotkanie, podczas którego spróbujemy ogarnąć wreszcie CHAOS, panujący w naszej macierzankowej przepastnej szafce. :) Pierwsze podejście do tego zadania nie udało się ze względu na remont, mam jednak nadzieję, że podejście drugie będzie już skuteczne. Przy okazji będzie można zapoznać się z zawartością naszej macierzankowej BIBLIOTECZKI, która dla wielu z Was pozostaje zapewne tajemnicą, a która kryje w sobie wiele ciekawych tytułów, gotowych do wypożyczenia przez macierzankowe Mamy.
Zapewniamy jak zwykle pyszną herbatę, pogodną atmosferę, czas na swobodne rozmowy oraz SATYSFAKCJĘ z dobrze wykonanej pracy ;)
Zaczynamy również jak zwykle:
10:00 – spotkanie z Panem Jezusem w kaplicy
10:15 – zbieramy się w salce
10:30 – modlitwa, rozpoczynamy spotkanie.

Serdecznie zapraszamy, do zobaczenia!

PS. Jak ktoś ma dość swoich własnych porządków w domu,to zapraszamy po prostu na herbatę i swobodne rozmowy – nie musicie się wcale czuć zobowiązane do pomocy przy porządkach, przychodząc na spotkanie :)
PS. To spotkanie pierwotnie miało być o zdrowym odżywianiu i pięknej sylwetce, ale niestety Pani Joanna, która miała je dla nas poprowadzić, zaniemogła na zdrowiu i nie dałaby rady przybyć do nas w najbliższy czwartek. Mam nadzieję, że będziemy mogły ugościć ją w innym terminie, a tymczasem popracujemy nad naszą piękną sylwetką, robiąc wiosenne porządki ;)

Comments are closed.