8 września – W ramionach Boga Ojca

 

Kochane Mamy! W najbliższy czwartek, 8 września, nasze spotkanie poprowadzą dwie niezwykle piękne i mądre kobiety, Dagmara i Dorota, które zaproszą nas do świata psychologii i pedagogiki przenikniętej duchem chrześcijańskim (i z pewnością Duchem Świętym). Nasze prowadzące tak trafnie opisały tematykę spotkania, że pozwolę sobie zacytować ich słowa, zapraszając Was serdecznie na najbliższą Macierzankę:

„Zapraszamy na spotkanie, w czasie którego najpierw powiemy kilka słów o sobie, o tym jak Pan przyprowadził nas do Siebie i jak powołał nas do wspólnej pracy. Potem opowiemy o metodach pracy z ogólnym zarysem nurtów w których pracujemy. Jeżeli po tym krótkim wstępie zrodzą się jakieś pytania, to z chęcią na nie odpowiemy :) Następna będzie część warsztatowa – Koło Zmian – czyli ważnych obszarów życia każdej z Was, chciałybyśmy porozmawiać o tym jak wyglądają teraz, a jak chciałybyście, aby wyglądały, a potem w modlitwie zaprosić Pana do każdego z tych obszarów. Na zakończenie opowiemy Wam o planowanych przez nas warsztatów dla rodziców pod hasłem „W Ramionach Boga Ojca” i powiemy gdzie i jak można się z nami spotkać, gdyby któraś z Was poczuła taka potrzebę. Prosimy również o modlitwe w intencji naszego spotkania, aby Duch Święty wiał jak chce i Pan prowadził nas tak, abyśmy byly Wam jak najbardziej użyteczne :)

Błogosławimy Was i zapraszamy!

​ p.s. Przepraszam Was, że informacja pojawiła się tak późno – biorę to w całości na siebie, moja córa rozchorowała się juz po dwóch dniach przedszkola :) i mam ogóle opóźnienia. Mam nadzieję, że nie będzie ono powodem braku którejś z Was, której na naszym spotkaniu by zależało. Dagmara”

Zaczynamy cichą adoracją o 10:00, potem przechodzimy do salki i ok. 10:30 rozpoczniemy spotkanie. Przyjdźcie, do zobaczenia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *