Spotkania

13 października – Mamo, czy znasz swoje prawa?

Drogie Mamy! W najbliższy czwartek, 13 października, zapraszamy Was serdecznie na szkolenie z prawnikiem, zatytułowane:

„Bycie mamą na etacie – środki prawne ułatwiające życie mam pracujących”.

Jak pisze pomysłodawczyni naszych warsztatów – i jak zapewne wiele z Was tego doświadcza – powrót do pracy na etat po długiej nieobecności związanej z urlopem macierzyńskim nie jest łatwy. Ustawodawca przewidział jednak pewne udogodnienia dla pracujących mam. Na szkoleniu dowiesz się pokrótce z jakich przywilejów możesz korzystać w pracy, a także jak wydłużyć czas spędzony z dzieckiem.
Szkolenie poprowadzi:
Justyna Dębska – radca prawny, specjalizuje się w prawie pracy i w umowach międzynarodowych, przez kilka lat wspierała Dział Kadr w dużej amerykańskiej firmie działającej w Krakowie, między innymi w zakresie urlopów macierzyńskich.
Kinga Lalowicz – prawnik oraz mama 3-letniej Rozalki i prawie już rocznego Julka, łącząca pracę zawodową z wychowaniem dzieci.

Zapraszamy serdecznie wszystkie zainteresowane Mamy. Zaczynamy tradycyjnie – 10:00 adoracja, 10:15 zbieramy się w salce, 10:30 zaczynamy spotkanie (tym razem zaczniemy naprawdę punktualnie! :)).

 

* * *

Poniżej przedstawiam Wam również tematy pozostałych spotkań na październik:
20.10. – Msza Św. i spotkanie z księdzem Bogusławem
27.10. – W ramionach Boga Ojca – II część spotkania z Dagmarą i Dorotą – podsumowanie i rozmowa o planowanych warsztatach
Serdecznie zapraszamy