Wiosenne zmiany :)

Kochane Mamy, na naszym ostatnim spotkaniu swoją posługę w Macierzance zakończyła Madzia Sendor, która pełniła funkcję liderki naszej Wspólnoty od stycznia 2016. Z radością spieszymy donieść, że nową liderką Macierzanki będzie Ola Baliga, mama 2,5 letniej Julki i małego Dominika (jeszcze w brzuszku :)). Jako że Ola jest w ósmym miesiącu ciąży i ma termin porodu na drugą połowę maja, to w prowadzeniu Macierzanki będzie wspierać ją super mocna ekipa kilku macierzankowych Mam, które będą ogarniać różne ważne sfery związane z działaniem naszej wspólnoty: Jadzia Ślósarz (sprawy techniczne, administracja forum, strony www i facebooka), Asia Szpyrka (kontakt z księdzem proboszczem i księdzem Bogusiem, pomoc ogólna) oraz Bogusia Legutko (biblioteczka Macierzanki, pomoc ogólna). Polecamy Waszej modlitwie wszystkie te Dzielne Niewiasty i bardzo zachęcamy do okazywania im wszelkiego wsparcia zarówno duchowego, jak i praktycznego – Macierzanka jest wszak naszym wspólnym dobrem :)
Trwajcie z Bogiem, błogosławionego Wielkiego Tygodnia i do zobaczenia już w Oktawie Zmartwychwstania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *