Wydarzenia

„Wołaj do Mnie, a odpowiem Ci…” (Jr 33,3) – Macierzankowe rekolekcje wielkopostne

Kobieto, Żono, Matko…

W chwilach kryzysu, zwątpienia czy choroby najbliższych  – gdzie szukasz pomocy? Czy zwracasz się wtedy do Boga? Czy wiesz, jak z Nim rozmawiać?

Wielki Post to dobry czas na zadawanie sobie pytań i szukanie odpowiedzi.

Przyjdź i znajdź je z nami!

Zapraszamy Cię na jedyne w swoim rodzaju rekolekcje dla mam z małymi dziećmi, które odbędą się od 8 do 10 marca 2018 r. (czwartek – sobota). Zaczynamy o godz. 10:00 w kościele pw. św. Józefa przy Rynku Podgórskim w Krakowie. We wspólnym gronie wysłuchamy rekolekcji o modlitwie kobiety, żony i matki.

Podczas codziennej Mszy Świętej, konferencji i świadectw kobiet o mocy modlitwy będziesz mogła w przyjaznym miejscu nakarmić i przewinąć swoje dziecko. W nawie bocznej przygotujemy kącik zabaw. Dziecięcy gwar jest mile widziany!

W czwartek i piątek przed Mszą Świętą będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty (od 9:00 do 10:00). Zapewniamy wtedy opiekę dla dzieci spowiadających się mam.

W sobotę po Mszy Świętej zapraszamy Cię na „Mamy Czas” – spotkanie przy herbacie w salce bibliotecznej obok kościoła. Zachęcamy, byś tego dnia w miarę możliwości zostawiła dzieci w domu.

Rekolekcje organizuje grupa modlitewna dla mam z małymi dziećmi Macierzanka, a poprowadzi je ks. Bogusław Kastelik: ojciec duchowny Wyższego Seminarium Duchownego w Krakowie, opiekun duchowy Macierzanki. Ksiądz Bogusław na co dzień wspiera swoją obecnością i modlitwą wiele z nas.