Spotkania

8 października – O edukacji finansowej naszych dzieci

Drogie Mamy,

Na najbliższym spotkaniu, 8 października, naszymi gośćmi będą Iwona i Artur Kaliccy – szczęśliwe małżeństwo, rodzice dwóch córek i dwóch synów, którzy od 2018r cieszą się już także wnukami. Państwo Kaliccy od 2008 roku związani są z Edukacją Finansową Crown. Uczą m.in. jak efektywnie zarządzać finansami rodzinnymi i firmowymi, jak oddzielać finanse osobiste od firmowych oraz jak prowadzić domowe budżety z rozwagą. Pomagają rozpoznawać swoją i bliskich osobowość oraz wyznaczać kierunki kariery. Oboje od 2007r są członkami Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców Talent.

Spotkanie będzie poświęcone edukacji finansowej dzieci. Nasi Goście opowiedzą nam jak, w świetle Pisma Świętego, uczyć dzieci rozsądnego zarządzania pieniędzmi – oszczędzania, wydawania i dzielenia się z innymi.

Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa zarówno Mamy, które już nas znają, jak i nowe osoby! Wszystkie nasze spotkania są otwarte (nie trzeba się zapisywać), bezpłatne i można na nie przychodzić z dziećmi. Warto wziąć ze sobą jakiś zdrowy smakołyk na wspólny stół.

9:45 – indywidualna modlitwa w kaplicy,
10:00 – spotykamy się w salce Macierzanki