Spotkania

14 stycznia – Poczytaj mi, mamo! – czyli nasze i naszych dzieci ulubione książki dla dzieci

Długie zimowe popołudnia i wieczory zdecydowanie sprzyjają temu, żeby zaszyć się w domowym zaciszu i wspólnie z naszymi pociechami zagłębić się w ulubioną lekturę. W najbliższy czwartek, 14 stycznia, zapraszamy na spotkanie poświęcone naszym i naszych dzieci ulubionym książkom dla dzieci. Co najbardziej lubią maluchy, a co starszaki? Co my najbardziej lubimy z nimi czytać? Co lubi mama, a co tata? Czy noworodek może już czytać książkę? Czy czytanie sprzyja usypianiu i kogo usypia szybciej – dziecko czy… rodzica? :) O tym wszystkim porozmawiamy sobie przy herbacie na najbliższym spotkaniu.
Zachęcam również bardzo do tego, żeby w miarę możliwości przynieść kilka Waszych ulubionych dziecięcych książeczek – będzie to z pewnością dla innych Mam ciekawa i miła inspiracja.

A pod koniec spotkania kilka minut przeznaczymy jeszcze na omówienie paru techniczno-organizacyjnych spraw Macierzanki. :)

* * *
Już dzisiaj wspomnę również, że 21 stycznia będziemy mieć macierzankową Mszę z ks. Grzegorzem Gruszeckim. Teoretycznie wypadają wtedy akurat małopolskie ferie, ale chyba dla Mam z małymi dzieciaczkami nie są one jeszcze jakoś bardzo „zobowiązujące”, więc razem z księdzem mamy nadzieję, że będzie nas przynajmniej dwie albo trzy, żeby Pan Bóg mógł być pośród nas. Zapraszamy serdecznie! :)