Spotkania

Między żoną a matką. Ciało kobiety w macierzyństwie i małżeństwie

Kochane Mamy, nasze najbliższe spotkanie będzie dotyczyło przemian kobiecego ciała – tych widocznych i tych ukrytych – od wyjścia za mąż po urodzenie kilkorga dzieci w kontekście poczucia własnej atrakcyjności. Poruszymy kilka problemów związanych z seksualnością żony żyjącej w napięciu i zmęczeniu codziennych spraw. Zaproponujemy proste sposoby na intymność dającą ukojenie. Spotkanie będzie oparte na bogatej bibliografii, badaniach naukowych i motywującym słowie Beaty Mądrej, która jako nasz gość specjalny podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Beatka jest od 15 lat szczęśliwą żoną Marcina oraz mamą 10 dzieci, 4 z nich już u Pana. Jest mówcą motywacyjnym dla kobiet oraz autorką książki: “Chcę być szczęśliwa, tylko dla dziewcząt”. Aktywnie zaangażowana w wiele inicjatyw pro-life, prowadzi rekolekcje, inspiruje słowem i przykładem. A kiedyś chodziła na Macierzankę :)

Zapraszamy serdecznie już w najbliższy czwartek, 16 marca, na godz. 10:00 – rozpoczniemy wspólną cichą adoracją, a ok. 10:15 przejdziemy na spotkanie do salki.
Do zobaczenia! :)

PS. Jako że głoszenie i przemawianie jest również codzienną pracą Beatki, to na spotkaniu będzie wystawiony koszyczek, w którym będzie można złożyć ofiarę dla naszej prowadzącej, do czego serdecznie zachęcamy.
PS2. Można będzie również wzbogacić naszą puszkę rekolekcyjną :)

(fot. tapetus.pl)