Spotkania

4 marca – O typach osobowości (spotkanie ONLINE)

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie Mamy na spotkanie online, które odbędzie się w najbliższy czwartek, 4 marca, o godz. 10:00.

Na spotkaniu będziemy rozmawiać o typach osobowości na podstawie książek Florence Littauer. Towarzyski sangwinik, energiczny choleryk, perfekcyjny melancholik a może spokojny flegmatyk? Jak rozpoznać własny temperament oraz otaczających nas ludzi i jak może nam to pomóc w codziennym życiu? Jak korzystać ze swoich mocnych stron i przezwyciężać słabości? Jak poprawić swoje relacje z innymi wiedząc o różnych temperamentach? Jak pisze F. Littauer: „kiedy zrozumiemy, kim jesteśmy i dlaczego postępujemy tak a nie inaczej, możemy zacząć poznawać swoje wnętrze, udoskonalać osobowość i uczyć się współżycia z innymi”.

Spotkanie poprowadzi jedna z macierzankowych Mam.

Przed spotkaniem można rozwiązać test osobowości pochodzący z książki F. Littauer http://logos.warszawa.pl/test/ Szczegółowa instrukcja na stronie. Definicje określeń są widoczne po najechaniu kursorem na daną cechę.

Aby otrzymać link do spotkania, wystarczy napisać e-mail na adres: grupa.macierzanka@gmail.com.

UWAGA: Msza Święta, która zwykle odbywa się w pierwszy czwartek miesiąca, została przeniesiona na kolejny tydzień i odbędzie się 11 marca.