Spotkania

20 października – Warsztat na temat tożsamości macierzyńskiej

Drogie mamy,

serdecznie zapraszam w najbliższy czwartek, 20 października, na nasze cotygodniowe spotkanie.

Joanna Krotofil i Dagmara Mętel, psycholożki z Uniwersytetu Jagiellońskiego, zapraszają na warsztat dotyczący tożsamości macierzyńskiej. Uczestnicząc w spotkaniu będziecie miały okazję przyjrzeć się bliżej tym częściom siebie, które są dla Was najważniejsze. Indywidualną refleksję nad różnymi możliwymi odpowiedziami, jakich udzielamy na pytanie „kim jesteś / kim jestem?” pogłębimy w drugiej części warsztatu wspólną dyskusją na temat tożsamości. Ćwiczenia, które proponujemy można wykonać pośród dziecięcego gwaru, więc nie martwcie się tym, że obecność dzieci uniemożliwi Wam udział.

Spotkanie organizowane jest w ramach goszczonego przez Macierzankę od ponad roku projektu „Religia, praktyki macierzyńskie i tożsamość młodych matek w Polsce”. W trakcie warsztatu zostaniemy poproszone o możliwość wykorzystania anonimowo treści, które będą zebrane podczas warsztatu do naszego projektu badawczego.

Joanna jest psychologiem, religioznawcą i psychoterapeutką psychodynamiczną, a prywatnie mamą trójki dzieci. Obecnie pracuje z osobami dorosłymi, które poszukują wsparcia psychologicznego i prowadzi projekt badawczy poświęcony religijnym mamom. 

Dagmara jest psychologiem i psychoterapeutą łączącym w pracy podejście systemowe i psychodynamiczne. Specjalizuje się w psychologii klinicznej osób dorosłych. Niedawno sama została mamą i aktualnie uczy się godzić życie zawodowe z opieką nad synkiem.

Zapraszam na czwartkowe spotkania na godzinę 10:00. Widzimy się na tarasie.