W najbliższy czwartek 11 września na spotkaniu porozmawiamy o naszych tegorocznych wakacjach – podzielimy się radościami, trudnościami, a przede wszystkim naszym doświadczeniem Pana Boga w tym wakacyjnym czasie.
Zapowiada się ładna pogoda, więc zapraszamy na taras i do altany. Będziemy w altanie już od 9.30, spotkanie rozpoczniemy o 10.00. Kawa i herbata są dla nas dostępne, jeśli któraś mama ma ochotę, to zapraszamy do przyniesienia w miarę zdrowych przekąsek na wspólny stół.