Spotkania

6 kwietnia – Jak mądrze wyznaczać granice

Jak chronić własną godność w małżeństwie? Jak stawiać granice dziecku, by czuć się szanowaną? Jak reagować na przemoc słowną, finansową, fizyczną czy mentalną bliskich? Dlaczego Miłość trzeba chronić? Na te i inne trudne pytania odpowiedzą nam na najbliższym spotkaniu 6 kwietnia Beata Mądra i Joanna Nagel – macierzankowe Mamy o wielkim doświadczeniu i jeszcze większych sercach. 🙂

Z uwagi na to, że na ostatnim spotkaniu, którego gościem była Beatka, było nas bardzo dużo, to nasze najbliższe czwartkowe spotkanie odbędzie się nie w naszej salce, a w KAMIENIOŁOMIE JP II – będziemy mieć tam dużo więcej przestrzeni oraz nagłośnienie. Do Kamieniołomu wchodzi się, idąc na wprost od bramy, przez malowniczy dziedziniec ze skalniakiem, do czarnych metalowych drzwi. Po wejściu do budynku skierujcie się w prawo – tam zobaczycie wiele schodów w dół, wobec których macie dwa wyjścia: albo zostawić swój wózek na górnym poziomie i wziąć tylko to, co najpotrzebniejsze, albo znaleźć kogoś chętnego do pomocy i stoczyć wózeczek na dół (na pewno takich osób nie zabraknie ).

Podobnie jak na poprzednim wykładzie z udziałem Beaty, w sali będzie wystawiony koszyczek na dobrowolną ofiarę dla naszych prelegentek – zachęcamy do ofiarności i również finansowego wsparcia dla głoszących Dobre Słowo, według potrzeby Waszego serca.
Zaczynamy tradycyjnie adoracją w kaplicy o 10:00, o 10:15 zbieramy się już w Kamieniołomie.
Do zobaczenia, z Bogiem!

(fot. za www.deon.pl)