Spotkania

12 kwietnia – konferencja o intymności małżeńskiej z Magdaleną Kleczyńską

Macierzankowe mamy,

Serdecznie zapraszamy Was na czwartkowe spotkanie Macierzanki, które odbędzie się 12. kwietnia o 9:45 w salce w Kamieniołomie.

Multimedialną konferencję na temat intymności małżeńskiej wygłosi dla nas Magdalena Kleczyńska, od ośmiu lat szczęśliwa żona Darka i mama trójki dzieci. Magda od sześciu lat pracuje w Poradni Małżeńskiej w Bochni. Wraz z mężem należą do Ruchu Czystych Serc Małżeństw oraz fundacji Ster na Miłość. Przed ślubem aktywni członkowie Ruchu Czystych Serc. Przyjaciółka Karoliny Kózkówny, która przyczyniła się do ocalenia jej córeczki z ciężkiej choroby. Ewangelizatorka świecka, której pasją jest służba Jezusowi, poprzez głoszenie prawdy o seksualności i radości, jaka płynie z kroczenia drogami wyznaczonymi przez Boga. Jej ulubionym obszarem jest zajmowanie się tematami miłości intymnej i rozpalanie wiary w to, że małżeńska relacja intymna ma moc uświęcać nasze codzienne życie.

Spotkanie poprowadzi dla nas Beata Mądra.

9:30 indywidualna modlitwa w kaplicy,
9:45 spotykamy się w Kamieniołomie

(Kamieniołom znajduje się przy wejściu do salki macierzankowej, przez bramę na podwórze, schodami w dół. Mamy, które mają wybór, zachęcamy do wzięcia chust/nosideł z uwagi na liczne schody i ograniczone miejsce w Kamieniołomie. Mamy, które przyjadą wózkami otrzymają pomoc w pokonywaniu schodów 😉 )

Serdecznie zapraszamy!