Spotkania

10 grudnia – O chrześcijańskich warsztatach świadomości ciała dla kobiet (online)

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie Mamy na spotkanie online, które odbędzie się w najbliższy czwartek, 10 grudnia, o godz. 10:00.

Naszym gościem będzie Kasia Maria Rosalia – w sercu ukochana córka Boga, w „świecie” tancerka, choreograf, instruktor tańca i świadomości ciała.

Podczas spotkania będziemy rozmawiać o chrześcijańskich warsztatach świadomości ciała dla kobiet „JONA”. Warsztaty „JONA” (hebr. gołębica) to czas relacji z Bogiem poprzez ciało. Czas modlitwy, ruchu, oddychania, Słowa, tańca. Czas odkrywania i uzdrawiania Miłości w nas. To powrót do właściwej wizji siebie jako niepowtarzalnej córki Dobrego Boga.

Kasia Maria Rosalia ukończyła instruktorskie studium tańca jazzowego pod patronatem Kieleckiego Teatru Tańca, od lat szkoli się na warsztatach z zakresu tańca współczesnego oraz świadomej pracy z ciałem w kraju i za granicą. Współtworzyła spektakl „Lilia” – pierwszy taneczny spektakl o życiu Maryi. W swojej pracy instruktorskiej czuje szczególne posłannictwo do kobiet. Wierzy, że świadoma praca z ciałem uzdrawia obraz siebie oraz relacje z Bogiem i światem.

Aby otrzymać link do rozmowy, wystarczy napisać e-mail na adres: grupa.macierzanka@gmail.com.