Spotkania

Spotkanie 16 listopada – Budowanie bliskości w małżeństwie

Drogie  Mamy,

zapraszamy na kolejne macierzankowe spotkanie pt. „Budowanie bliskości w małżeństwie”. Naszym gościem będzie Anna Matejska-Gazda – z wykształcenia historyczka sztuki, pedagożka i animatorka kultury; z pasji – fotografka. Wraz z mężem założyła Fundację Przestrzeń Dobra oraz zainicjowała projekt Tydzień Małżeństwa w Krakowie. Od dwóch lat koordynuje również  Tydzień Małżeństwa w Polsce.

Ania podzieli się swoim świadectwem jak wraz z mężem starają się na co dzień dbać o wzajemną, bliską relację; co im w tym pomaga, a co przeszkadza. Opowie również o tym czym jest Tydzień Małżeństwa i kiedy się odbywa w Krakowie.

I jeszcze kilka słów o naszym gościu:

Ania, pragnąc wspierać narzeczonych i małżonków, ukończyła Studium Teologii Rodziny. Posługiwała jako doradczyni życia rodzinnego, jest także dyplomowaną nauczycielką Metody Rötzera. Prywatnie – szczęśliwa żona oraz mama dwóch córek. Miłośniczka dobrej kawy, podróży, długich rozmów i malarstwa XIX wieku.

Strona Fundacji:

https://przestrzendobra.org/

Strona Ani:

https://www.annamatejska.pl/

Zapraszamy w czwartek na godz.10 do salki. Zachęcam, aby przynieść coś dobrego do kawy/herbaty dla siebie i drugiej osoby. Można też wziąć dzieciom buty na przebranie, żeby mogły swobodnie bawić się na dywanie.