Spotkania

Spotkanie 30 listopada – spotkanie z Natalią Przeździk

Drogie Mamy,

zapraszamy na kolejne macierzankowe spotkanie. Naszym gościem będzie Natalia Przeździk. Z wykształcenia polonistka, z zawodu mama sześciorga dzieci, miłośniczka polskich gór i polskiego morza. Autorka wartościowych książek dla dzieci, a także powieści dla dorosłych. Być może część z Was zna książki o sympatycznej rodzinie z niebieskiego domu?

Podczas spotkania porozmawiamy więc trochę o życiu, trochę o książkach 🙂 Natalia podzieli się swoim doświadczeniem bycia żoną, mamą i pisarką. Będzie można także zakupić książki z autografem 😉

W drugiej części spotkania Natalia opowie także o literaturze, tzw. powieściach chrześcijańskich. Co warto czytać? Czy oprócz lektur duchowych i różnorodnych poradników, literatura chrześcijańska ma nam coś do zaproponowania? Czy są książki z wartościami chrześcijańskimi, które można czytać tylko i wyłącznie dla przyjemności?

Bliżej Natalię możecie poznać na stronie:

http://wnaszejbajce.blogspot.com/

Tu:

https://www.instagram.com/bajkarivulet/

I tu:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100080485933427

Zapraszamy w czwartek na godz. 10 do salki. Zachęcamy, aby przynieść coś dobrego do kawy/herbaty dla siebie i drugiej osoby. Można też wziąć dzieciom buty na przebranie, żeby mogły swobodnie bawić się na dywanie.

Pozdrawiamy Was serdecznie i do zobaczenia!