Wydarzenia

Rekolekcje wielkopostne 14-16 marca „Eucharystia drogą do życia w obfitości”

Wyjątkowy czas rekolekcji dla mam

Wszystkie mamy, a szczególnie te posiadające małe dzieci,
zapraszamy 14-16 marca na wyjątkowe rekolekcje wielkopostne. W tym roku konferencje wygłosi ks. Mirosław Żak, a tematem będzie „Eucharystia drogą do życia w obfitości”.

Ks. Mirek na co dzień pełni posługę duszpasterską w parafii św. Józefa. Jest również m.in. moderatorem Diecezjalnej Diakonii Wyzwolenia Ruchu Światło-Życie, dyrektorem Studium Apostolstwa Trzeźwości i kapelanem Stowarzyszenia „Mężczyźni Świętego Józefa”.

Podczas codziennej mszy świętej o godz. 10:15 oraz konferencji każda mama będzie mogła w przyjaznym i dyskretnym miejscu nakarmić i przewinąć dziecko. Na najmłodszych będzie czekał również kącik cichej zabawy. Dziecięcy gwar jest mile widziany! W czwartek i piątek przed mszą świętą będzie możliwość skorzystania z sakramentu pojednania (od 9:15 do 10:00). Zapewniamy wtedy opiekę nad dziećmi.

W sobotę na zakończenie rekolekcji zapraszamy każdą mamę na „Mamy czas” – spotkanie przy herbacie i kawie. W małych grupach podzielimy się naszymi refleksjami. Szczegóły na plakacie oraz wydarzeniu na Facebooku.