Spotkania

Spotkanie 23 maja – Jak świadomie wychować dziecko na silne i pewne siebie?

Drogie Mamy,

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w najbliższy czwartek z psycholog Martą Kowalówką.

Będzie to spotkanie w duchu świadomego rodzicielstwa, rodzicielstwa bliskości, porozumienia bez przemocy, aby powiedzieć o tym, jak to jest z naszym rodzicielstwem, jak się odnajdywać w swojej roli, jak rozumieć dziecko bez względu na jego wiek, skąd wiedzieć jak wychować nasze dziecko najlepiej, na co już zwrócić uwagę, aby zbudować te bliskie relacje na całe życie. No i oczywiście będzie czas na Wasze pytania 😊

Marta jest mamą czworga dzieci, 3 nastolatków i 2,5 letniej córeczki 🙂 Zawodowo psycholog, psychotraumatolog, zajmuje się mentoringiem Mam, pomagając im w zrozumieniu siebie w relacjach w rodzinie, z dziećmi. Przekazuje, czym jest świadome rodzicielstwo, jak odnaleźć siebie w tej roli, jak poradzić sobie z emocjami, na takim głębszym poziomie zrozumienia. Pomaga w rozwoju osobistym Mam, pokazuje, jak duże ma to znaczenie, aby pomóc dziecku wejść w życie z pewnością siebie i gotowością na sukcesy.
Obecnie prowadzi konsultacje 1:1 oraz 3-miesięczny Program transformacyjny dla Mam, który pomaga w zbudowaniu poczucia spokoju, sprawczości, pewności siebie, wejścia w wyższy poziom zrozumienia rodzicielstwa, przez co Mamy uczą się panować na swoim życiem i tego jak przekazywać te wartości swoim dzieciom, umieć je skutecznie wspierać, budując piękne relacje na całe życie.

Po więcej informacji o tym, czym zajmuje się Marta, możecie zajrzeć na FB:
Marta Kowalówka – Wyższy Poziom Zrozumienia Rodzicielstwa
https://www.facebook.com/profile.php?id=100090551377535

Lub na stronę internetową:
https://martakowalowka.com

Zapraszamy serdecznie na godz. 10, spotykamy się na tarasie lub w razie niepogody w salce.

Warto przynieść coś pysznego dla siebie i drugiej osoby do kawy/herbaty 😉

Do zobaczenia!