Spotkania

Spotkanie 9 maja – Jak stymulować środowisko dziecka, by wspierać rozwój mowy?

Drogie Mamy,

Serdecznie zapraszamy na spotkanie w czwartek, kiedy podzielimy się praktycznymi wskazówkami, jak zorganizować domowe środowisko, by maksymalnie wspierać rozwój mowy dziecka.

Na spotkaniu:

-Dowiesz się, jak przestrzeń wokół malucha może stymulować do rozmowy i nauki nowych słów, od pokoju po wspólne miejsca w domu. Omówimy które zabawki i aktywności są najlepsze dla językowego rozwoju oraz jak wykorzystać codzienne sytuacje do zabawy słowami.
-Poznasz łatwe sposoby na to, by każdy dzień był pełen rozmów i nowych słów. Spotkanie to idealna okazja, by zainspirować się i wprowadzić małe zmiany, które wniosą wielką zmianę w komunikacji z Twoim dzieckiem.

(Jeśli wystarczy czasu będzie możliwość zadawania pytań i rozmowy na tematy okołologopedyczne, dokładniej o rozwoju mowy).

Spotkanie poprowadzi Patrycja Ślęzak – logopedka, a w tym roku również psycholożka. Z dziećmi pracuje już kilka lat, zaczynając od żłobków, przez przedszkola po pracę w gabinecie logopedycznym. Ukończyła wiele szkoleń logopedycznych. Wiedzę logopedyczną stara się łączyć z wiedzą psychologiczną, kieruje się holistycznym podejściem do rozwoju dziecka. Bliskie jest jej Porozumienie Bez Przemocy oraz podejście bliskościowe. Obecnie prowadzi warsztaty w tematyce rozwoju dzieci oraz rodzicielstwa na terenie Krakowa i okolic. Pracuje również w gabinecie oraz przedszkolu.

Zapraszamy do altany lub w razie niepogody do salki w czwartek o godz. 10.

Do zobaczenia 🙂