Zapraszamy serdecznie na Mszę świętą w najbliższy czwartek 14 sierpnia. Rozpoczniemy o godzinie 10:15 w kościele. Po Eucharystii przejdziemy do altany na rozważanie niedzielnej Ewangelii.
Zachęcam, aby zabrać ze sobą coś dobrego do kawy i herbaty – dla siebie i dla drugiej osoby. Mile widziane zdrowe przekąski, które bez obaw podamy również naszym dzieciom 🙂
Istnieje możliwość spowiedzi przed mszą u księdza Bogusia – chętne osoby prosimy o informację najpóźniej do środy do godz. 16:00 na adres grupa.macierzanka@gmail.com.
Kolejną Mszę świętą – na rozpoczęcie kolejnego sezonu – planujemy na 4 września.